inwestuj z zyskiem - grunt to ziemia

Perspektywy rynku inwestycyjnego, trendy na rynku nieruchomości, kalkulacja ryzyka – przed nami całodniowa sesja wyjątkowych prelekcji w ramach konferencji UiZ 2023

W kwietniu spotkamy się na kolejnej, już II edycji konferencji organizowanej przez UiZ. Tym razem tematem przewodnim będzie „Inwestowanie w dynamicznie zmieniającej się sytuacji rynkowej”. Konferencja poświęcona będzie, między innymi, takim zagadnieniom jak: perspektywy rynku inwestycyjnego, kalkulacja ryzyka, czy tez prawne korzyści lokowania kapitału w nieruchomości. Zaproszeni goście mogą liczyć na dzień pełen wyjątkowych wystąpień przygotowanych przez naszych Prelegentów.

Wśród nich: Hanna Milczarek z KPMG Advisory, która opowie o panujących trendach na rynku nieruchomości, Maria Semczyszyn z M Entertainment poruszy temat pozafinansowych aspektów inwestowania w nieruchomości, Filip Zaliszewski z Home Estate wyjaśni, w jaki sposób uniknąć niepotrzebnego ryzyka w inwestowaniu, a Błażej Kazimierczak z Rodzinnych Inwestycji podpowie, jak wybrać odpowiednią działkę. Gośćmi specjalnymi będą także wybitni ekonomiści: prof. Marek Belka wspomni o perspektywach rynku inwestycyjnego w Polsce i na świecie oraz prof. Witold Orłowski, który zaproponuje podsumowanie makroekonomiczne lat 2020-2022. Przewidujemy również liczne panele dyskusyjne, sesje pytań i odpowiedzi, a także degustację kawy, przerwę na lunch. Wieczorem zaprosimy Państwa na kolację oraz występy artystyczne.

ZAREJESTRUJ SIĘ