inwestuj z zyskiem - grunt to ziemia

Dla mediów

Materiały do pobrania oraz informacje prasowe

Katarzyna Nosal / KPMG na UIZ 2023

Czy jest tak jak myślimy? Przewidywania i trendy na rynku nieruchomości – to temat wystąpienia, który przygotował dla Państwa nasz kolejny, wyjątkowy gość Katarzyna Nosal.
czytaj dalej

UIZ 2023: Rafał Bacławski / IDFMETALE

Nasz kolejny, wyjątkowy gość spróbuje odpowiedzieć na pytanie Nie wszystko złoto co się świeci – czy inwestycja w złoto zawsze się opłaca?
czytaj dalej

Szymon Grochowski / Przemysław Maczewski / PANATTONI EUROPE

Sztuka wyboru, czyli jak poprzez zakup zwiększyć wartość gruntu będzie tematem wystąpienia naszych kolejnych, wyjątkowych Prelegentów Szymona Grochowskiego i Przemysława Maczewskiego.
czytaj dalej

Marek Rybiec / iWEALTH

Michał Stanek / Q VALUE

Grzegorz Kaliszuk / PHINANCE

Grzegorz Kaliszuk, nasz kolejny, wyjątkowy gość zaprosi Państwa na prelekcję Rok byka czy niedźwiedzia – perspektywy rynku inwestycyjnego oczami finansisty.
czytaj dalej

Michał Czynszak / MUSCARI CAPITAL

Wystąpienie 20 czy 10 km/h – tak czy inaczej cały czas do przodu! Gdzie w świecie inwestycji szukać stóp zwrotu wyższych niż inflacja - zaproponuje Państwu nasz kolejny, wyjątkowy gość Michał Czynszak.
czytaj dalej

Karolina Furmańska / CUSHMAN & WAKEFIELD

Posiada 13-letnie doświadczenie w przeprowadzaniu transakcji, doradztwie i badaniach rynku nieruchomości.
czytaj dalej

UIZ 2023: kolekcja mebli Oddity

Podczas tegorocznej edycji "Uniwersytetu Inwestycji Ziemskich" zachęcamy do zapoznania się z kolekcją mebli Oddity, które powstały w wyniku współpracy studia projektowego Kosmos Project z rodzinną firmą wywodzącą się z rynku antykwarycznego.
czytaj dalej

Tomasz Pustówka / INVESTMENT PARTNERS

Z wystąpienia Tomasza Pustówki – jednego z naszych wyjątkowych Prelegentów - dowiemy się, jak przebiegają procesy budowania majątku inwestycyjnego.
czytaj dalej

Tomasz Mrysz / IPOPEMA TFI prelegentem na UIZ 2023

Czy polski Inwestor inwestuje alternatywnie? Przedstawiamy Państwu naszego kolejnego, wyjątkowego Prelegenta, który w swoim wystąpieniu poruszy kwestię dywersyfikacji portfeli o fundusze logistyczno-magazynowe.
czytaj dalej

Uniwersytet Inwestycji Ziemskich 2023 - Marcin Borkowski

Przedstawiamy Państwu Marcina Borkowskiego z firmy BORKOWSKI & WSPÓLNICY, naszego kolejnego, wyjątkowego gościa zaproszonego na konferencję „Inwestowanie w dynamicznie zmieniającej się sytuacji rynkowej” zorganizowaną przez UiZ. Marcin Borkowski, radca prawny, w swoim wystąpieniu
czytaj dalej

UIZ 2023: Filip Zaliszewski

Przedstawiamy Państwu Filipa Zaliszewskiego z firmy HOME ESTATE, naszego kolejnego, wyjątkowego gościa zaproszonego na konferencję „Inwestowanie w dynamicznie zmieniającej się sytuacji rynkowej” zorganizowaną przez UiZ.
czytaj dalej

Łukasz Dąbrowski - Uniwersytet Inwestycji Ziemskich 2023

Przedstawiamy Państwu Łukasza Dąbrowskiego z kancelarii Dąbrowski i Partnerzy, naszego kolejnego, wyjątkowego prelegenta zaproszonego na konferencję „Inwestowanie w dynamicznie zmieniającej się sytuacji rynkowej” zorganizowaną przez UiZ.
czytaj dalej

Maria Semczyszyn - Uniwersytet Inwestycji Ziemskich 2023

Przedstawiamy Państwu Marię Semczyszyn z firmy M Entertainment, naszego kolejnego, wyjątkowego gościa zaproszonego na tegoroczną, zorganizowaną przez UiZ konferencję „Inwestowanie w dynamicznie zmieniającej się sytuacji rynkowej”.
czytaj dalej

Profesor Marek Belka na Uniwersytecie Inwestycji Ziemskich 2023

Konferencja „Inwestowanie w dynamicznie zmieniającej się sytuacji rynkowej”, na którą zapraszamy już 20 kwietnia, to nie tylko doskonała okazja do poznania wybitnych specjalistów i wysłuchania przygotowanych przez nich atrakcyjnych prelekcji, ale też do nawiązania nowych relacji
czytaj dalej

Profesor Witold Orłowski na UIZ 2023

Już 20 kwietnia odbędzie się kolejna, druga edycja konferencji dla Inwestorów zorganizowana przez Uniwersytet Inwestycji Ziemskich. W tym roku tematem przewodnim będzie „Inwestowanie w dynamicznie zmieniającej się sytuacji rynkowej”. W kolejnych wpisach będziemy prezentować sylwe
czytaj dalej

Perspektywy rynku inwestycyjnego, trendy na rynku nieruchomości, kalkulacja ryzyka - przed nami całodniowa sesja wyjątkowych prelekcji w ramach konferencji UiZ 2023

W kwietniu spotkamy się na kolejnej, już II edycji konferencji organizowanej przez UiZ. Tym razem tematem przewodnim będzie „Inwestowanie w dynamicznie zmieniającej się sytuacji rynkowej”.
czytaj dalej

Kolejna edycja konferencji dla Inwestorów z udziałem profesorów Marka Belki i Witolda Orłowskiego już w kwietniu 2023!

W dniu 20 kwietnia odbędzie się konferencja zorganizowana w ramach Uniwersytetu Inwestycji Ziemskich, przeznaczona dla Inwestorów - tematem przewodnim będzie „Inwestowanie w dynamicznie zmieniającej się sytuacji rynkowej”.
czytaj dalej

Raport - Sezon na Grunty - nie przegap okazji

Nieruchomości od zawsze traktowane są jako bezpieczna przystań dla inwestycji. W dobie pandemii zaczęły do niej wpływać tysiące okrętów. A koszt cumowania cały czas rośnie.
czytaj dalej

Grunty – najlepsza inwestycja w opinii Polaków

Nieruchomości gruntowe to według Polaków najbezpieczniejszy sposób lokowania kapitału, tak wynika z badań zrealizowanych na początku roku przez Rodzinnie Inwestycje i Instytut Badawczy Kantar. Przeprowadzone na grupie 1000 Polaków powyżej 25. roku życia badanie wykazało, że jako
czytaj dalej

Debata trzecia z Uniwersytetu Inwestycji Ziemskich 2019 na YouTube

Kolejne prelekcje z Uniwersytetu Inwestycji Ziemskich 2019 dostępne na YouTube

Po serii debat online z cyklu UIZ 2020 wróciliśmy do publikowania kolejnych prelekcji z edycji 2019. Temat inwestowania, szczególnie w grunty, w niepewnych czasach stał się jednym z najczęściej poruszanych zagadnień, zarówno w rozmowach prywatnych, jak i w oficjalnych wystąpienia
czytaj dalej

Jak odmrażanie gospodarki wpłynęło na rynek inwestycji w nieruchomości?

Czy dłuższy horyzont czasowy inwestycji zwiększa szanse na zysk? Jak wygląda sytuacja rynku mieszkań pod wynajem po odmrożeniu gospodarki?
czytaj dalej

Uniwersytet Inwestycji Ziemskich ONLINE

W czasach pandemii możliwości organizacji spotkań są ograniczone, dlatego postanowiliśmy spotkać się w świecie cyfrowym. Zapraszamy do obejrzenia telekonferencji z cyklu #UIZ z 30.04.2020.
czytaj dalej

RAPORT - Inwestycja w ziemię jako wartość ponadczasowa

Raport został przygotowany przez Magazyn My Company Polska we współpracy z Rodzinnymi Inwestycjami, ekspertem z zakresu inwestycji w ziemię. Analiza ma na celu przybliżenie Państwu najważniejszych aspektów dotyczących inwestowania w ziemię oraz ułatwić podejmowanie najbardziej ko
czytaj dalej

Debata podsumowująca cz. 1 UIZ 2019

Zapraszamy do obejrzenia debaty podsumowującej część pierwszą "Inwestycja w grunty jako wartość ponadczasowa". Tym samym na naszym kanale YouTube dostępna jest pełna debata nr 1 z konferencji UIZ 2019.
czytaj dalej

Zysk z inwestycji - czas i perspektywa, najlepsze praktyki.

Jaka jest polityka inwestycyjna funduszy akcji lub FIO stabilnego wzrostu? Jaki jest sposób na bezpieczną i zyskowną lokatę kapitału? O tym m.in. opowiadał na UIZ 2019 Bogdan Paterek - CEO Instytut Technik Finansowych i Sukcesji.
czytaj dalej

Inwestycja w grunty a inwestycja w nieruchomości – o czym warto wiedzieć przy podejmowaniu decyzji.

Inwestycja w grunty a inwestycja w nieruchomości – o czym warto wiedzieć przy podejmowaniu decyzji. Temat opisuje Joanna Czekaj (ADWOKAT, LL.M, SZEF DZIAŁU SPÓŁEK I TRANSAKCJI Kancelarii Kopeć & Zaborowski).
czytaj dalej

Ograniczenia w obrocie gruntami rolnymi wynikających ze zmian prawnych w latach 2016-2019

Kontynuując pierwszą debatę "Inwestycja w grunty jako wartość ponadczasowa", p. Łukasz Dąbrowski (adwokat, partner zarządzający Dąbrowski Radziejewska Kancelaria Adwokacka sp. p.) poruszył temat ograniczeń w obrocie gruntami rolnymi wynikających ze zmian prawnych 2016-2019.
czytaj dalej

Akceleratory inwestycyjne i ich wpływ na wzrost wartości gruntu

Dariusz Seges - Dyrektor Departamentu Inwestycji i Rozwoju w Rodzinnych Inwestycjach, nakreślił najważniejsze aspekty tego zagadnienia na prelekcji nr 2 Uniwersytetu Inwestycji Ziemskich 2019.
czytaj dalej

2000 zł czy 2 000 000 zł, możliwe scenariusze inwestycji

Jaka jest najlepsza kwota wejścia do inwestycji w ziemię? Na to pytanie odpowiedzieli Paweł Ziółkowski (Doradca Gospodarczy) oraz Marcin Kucharski (Dyrektor Departamentu Inwestycji, Rodzinne Inwestycje) na Uniwersytecie Inwestycji Ziemskich 2019.
czytaj dalej

Warmia i Mazury – region warty inwestycji

Praktyczna wiedza inwestycyjna, know-how wiodących praktyków biznesu, największa inwestycja na Mazurach. Konferencja rozpoczęła się przemową Gustawa Marka Brzezina - Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
czytaj dalej

Filmowe podsumowanie - UIZ 2019

Zapraszamy do obejrzenia filmowego podsumowania Uniwersytetu Inwestycji Ziemskich 2019.
czytaj dalej

Uniwersytet Inwestycji Ziemskich 2019 - Fotorelacja

Emocje po Uniwersytecie Inwestycji Ziemskich jeszcze nie opadły, dostajemy już głosy zainteresowania udziałem w przyszłorocznej edycji.
czytaj dalej

Czy ludzie nie traktują ziemi jako inwestycji?

Aktualnie, mając ogromny wybór wśród modeli inwestycyjnych przyjęło się, że inwestycją z pewnością jest kupno metali szlachetnych, obligacji, akcji, czy też mieszkań lub lokali użytkowych, natomiast już niekoniecznie nabycie ziemi. Poniżej odpowiedź na pytanie, dlaczego takie myś
czytaj dalej

Inwestowanie w ziemię – sposób na bezpieczną i zyskowna lokatę kapitału

Lokowanie oszczędności w grunty wyróżnia się spośród innych metod inwestycyjnych stabilnością oraz wysokimi stopami zwrotu. Z danych statystycznych wynika, że ceny nieruchomości rolnych w ciągu ostatnich 3 lat wzrosły o 45%, a na przestrzeni 12 lat – aż o 617%.
czytaj dalej

Do pobrania

Logo Uniwersytet Inwestycji Ziemskich PDF kliknij aby pobrać
Logo Uniwersytet Inwestycji Ziemskich JPG kliknij aby pobrać
Logo Uniwersytet Inwestycji Ziemskich PNG kliknij aby pobrać

Prezentacje UIZ 2019

2000 zł czy 2 000 000 zł, możliwe scenariusze inwestycji UIZMK Marcin Kucharski/Paweł Ziólkowski kliknij aby pobrać
Akceleratory inwestycyjne i ich wpływ na wzrost wartości - Dariusz Seges Dariusz Seges kliknij aby pobrać
Aspekty prawne inwestycji w grunty – czy prawo może zdeterminować decyzję Joanna Czekaj kliknij aby pobrać
Bezpieczeństwo inwestycji 2019 Ryszard Jurkowski kliknij aby pobrać
Bezpieczeństwo inwestycji kto i kiedy ponosi ryzyko Joanna Czekaj kliknij aby pobrać
Inwestycja w grunty o czym warto wiedzieć Joanna Czekaj kliknij aby pobrać
Inwestycja w grunty Analiza rynku Cezary Szczepański kliknij aby pobrać
Kluczowe czynniki prawne przy planowaniu przedsięwzięcia inwestycyjnego Łukasz Dąbrowski kliknij aby pobrać
Najbezpieczniejsze sposoby i źródła finansowania inwestycji – z kim i jak współpracować Sławomir Keller kliknij aby pobrać
Ograniczenia w obrocie gruntami rolnymi Łukasz Dąbrowski kliknij aby pobrać
Portfel Prywatnego Inwestora zysk z Inwestycji Bogdan Paterek kliknij aby pobrać
Rozwój terenu inwestycyjnego na przykładzie PYCD Dariusz Seges kliknij aby pobrać
Stwórz z nami ekskluzywny resort Jakub Węglarski kliknij aby pobrać
Zrównoważony rozwój a ocena terenów inwestycyjnych Marek Ogryzek kliknij aby pobrać
Zysk z Inwestycji Bogdan Paterek kliknij aby pobrać